Kontakt

Tendenz Hårpleie AS
Holtegata 26
N-0355 Oslo

Tlf: +47 22 92 50 00
Epost: kundeservice@tendenz.net

Holtegata26 BW

Ansatte

DSC 1507

Lene Beate Lintho

Brand & Concept Manager Joico Brands
47245797
lenebeate@tendenz.net

DSC 1317

Oda Kristine Olsen

Produktansvarlig farger
46656535
oda@tendenz.net

DSC 1359

Hannah Kullgren

Kurs & Opplæringsansvarlig
47347056
hannah@tendenz.net

DSC 1020

Marie Konstad Kvisberg

Kurskoordinator og innkjøpsansvarlig
95075535
marie.kk@tendenz.net

DSC 1251

Andrea Olaussen Jensen

Grafisk designer
45282966
andrea@tendenz.net

DSC 1091

Lene Taftø

Social Media Manager
94007301
lene.t@tendenz.net

DSC 1407

Lene Herud

Sales & Concept Manager
95048311
lene.herud@tendenz.net

Anette

Anette Storm Hovland

Grafisk designer og fotograf- mammapermisjon
45414083
anette@tendenz.net